Megbízónk multinacionális hátterű, nagy tradíciókkal rendelkező vállalat, az alkoholmentes italok és ásványvizek hazai piacán meghatározó pozícióval rendelkezik. A közelmúltban megvalósított kapacitásbővítés és az új, ízesített termékek hozzájárulnak a vállalat vezető pozíciójának megerősítéséhez a hazai piacon, emellett megalapozzák az export növelését is. A növekvő termelési célkitűzéseket sikeresen teljesítő és vevőkört elégedettséggel kiszolgáló csapat élére elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi munkakörbe:

GYÁRIGAZGATÓ

Feladatok

  • A gyári termelési, karbantartási, fenntartási, mérnökségi és fejlesztési-beruházási folyamatok irányítása
  • A közel 100 fős szervezet stratégiai és operatív vezetése
  • A zökkenőmentes gyártás biztosítása, karbantartás tervezése és felügyelete, működési folyamatok felügyelete
  • Árbevétel, budget-tervezés és az árbevétel/költségek nyomon követése
  • Termelésfejlesztés, termelésoptimalizálás, termelési adatok elemzése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése, technológiai- és mérnökségi tevékenység felügyelete
  • Fejlesztési és beruházási munkák koordinációja, előkészítése, kísérleti gyártások koordinálása
  • Munka-, tűzvédelmi-, higiéniai-, élelmiszerbiztonsági- és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • HR tevékenység támogatása, új munkatársak kiválasztása, munkavállalók értékelése, motiválása, személyzet- és szervezetfejlesztés
  • Szoros együttműködés a pénzügyi igazgatóval, kiemelten a költségek alakulásával kapcsolatban
  • Termelési csúcsidőszakokban az üzemi folyamatok hatékony és professzionális szervezése
  • Folyamatos fejlesztés és pro-aktivitás a termelési és a hozzá tartozó folyamatokban
  • Az élenjáró termelési, minőségi és hatékonysági elvárások lokális szinten történő megvalósítása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, ideálisan élelmiszeripari szakirány
  • Élelmiszeriparban, FMCG vagy más tömeggyártásban szerzett jelentős munkatapasztalat, standardok (HACCP, FSSC, IFS) ismerete
  • Vállalatirányításban szerzett legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Magas fokú ambíció és cselekvőkészség, határozottság, stratégiai gondolkodás és magas elkötelezettség
  • Tulajdonosi szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelkedő és attraktív kompenzációs csomag

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRIGAZGATÓ, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Autóipar) (Fejér megye)