Megbízónk termékcsoportjában piacvezető globális autóipari csoport jelentős méretű és növekvő magyar vállalata számára az új beruházással megnövekedett gyártási feladatok teljesítéséhez keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁS VEZETŐ (Tier1 Autóipari beszállító)

Feladatok

  • A jelentős mértékben automatizált és robotizált termelési folyamat (stancolás, hegesztés, elő- és végszerelés) gyártóberendezései karbantartásának tervezése, szervezése
  • A karbantartás mérnökségi csoport és a több műszakos munkarendben dolgozó mintegy 50 fős karbantartó szervezet irányítása és vezetése
  • A TPM rendszer irányítása, karbantartása, a rendszer fejlesztése és a TPM csapatok munkájának koordinálása
  • A preventív és operatív karbantartások beütemezése és végrehajtása, a termelés zavartalanságának biztosítása, a kieső idő elvárások teljesítése
  • Hibakeresések, problémák megoldása, elhárított hibák dokumentálása, oktatások szervezése
  • A pótalkatrész gazdálkodás fejlesztése, pótalkatrész igények meghatározása, a megfelelő pótalkatrész ellátás biztosítása
  • Javaslatok kidolgozása a gyártóberendezések- és eszközök továbbfejlesztésére a karbantartási szükséglet csökkentése és a berendezések/alkatrészek élettartamának növelése céljából
  • Karbantartási dokumentumok kialakítása, naprakész vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség, gépészmérnöki diploma, ideálisan gépgyártás, karbantartás szakirány
  • Legalább 3 év TPM, karbantartás vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • AutoCAD és/további CAD program ismeret
  • Felelősséget vállaló vezető, vezetési tapasztalat
  • Határozott döntéseket hozó, rendszer szemléletű személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • A termeléssel való tökéletes összhang megteremtésének képessége

Amit megbízónk nyújt

  • A felelősségteljes munkakörhöz önálló döntési jogkört
  • Magas színvonalú stratégiai és operatív feladatokat
  • Korszerű munkakörnyezetet, csapatszellemet
  • Versenyképes kompenzációs csomagot, amelynek része a cégautó is

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁS VEZETŐ (Tier1 Autóipari beszállító), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00175@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar (Fejér megye)
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS / HEGESZTŐMÉRNÖK (Autóipar) (Fejér megye)