Megbízónk multinacionális hátterű, nagy tradíciókkal rendelkező vállalat, az alkoholmentes italok és ásványvizek hazai piacán meghatározó pozícióval rendelkezik. A közelmúltban megvalósított kapacitásbővítés és az új, ízesített termékek hozzájárulnak a vállalat vezető pozíciójának megerősítéséhez a hazai piacon, emellett megalapozzák az export növelését is. A növekvő termelési célkitűzések sikeresen teljesítése és a vevőköri elégedettség megtartása érdekében megbízónk fejleszti szervezetét. Ennek keretében a minőségbiztosítási csapat élére új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Feladatok

  • A minőségbiztosítási csapat irányítása (laborvezető, laboránsok, mikrobiológus)
  • A minőségbiztosítási feladatok irányítása, szervezése, koordinálása
  • Új termék bevezetésekor a minőségbiztosítási folyamatok kialakítása
  • Minőséggel kapcsolatos reklamációk kivizsgálása
  • A minőségirányítási rendszer felülvizsgálata, optimalizálása, működésének szakmai felügyelete
  • A minőség ellenőrzésében és a minőségi problémák feltárásában való részvétel
  • A minőségirányítási rendszer dokumentációjának kezelése
  • A minőségirányítási rendszert érintő jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, dolgozók tájékoztatása
  • Éves belső auditterv kialakítása, külső auditokra való felkészülés koordinálása
  • Kapcsolattartás a szakmai felügyeletet gyakorló hatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi végzettség (élelmiszeripari mérnök, vegyészmérnök)
  • Legalább 5 év élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Kapcsolódó jogszabályok, előírások ismerete
  • Minőség- és labortechnikák ismerete
  • Vezetői képesség, önállóság
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Céges autó magán használatra is
  • Stabil vállalati háttér, biztos, növekvő piac

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás (Székesfehérvár környéke)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MÉRŐLABOR VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)