Megbízónk anyavállalata tőzsdén jegyzett nemzetközi csoport, amely termékekbe épülő komponens- és alkatrészellátási megoldásokat nyújt a gyártóipari vállalatok számára globális és lokális szinten egyaránt. A magyarországi kereskedelmi vállalat a gyorsaság, minőség és költséghatékonyság követelményeit szem előtt tartva szolgálja ki gépelemekkel és alkatrészekkel az autóipari, gépipari és elektronikai ágazatban működő vevőkörét. Számára keresünk elhivatott felsővezetőt, akinek elsőrendű feladata a dinamikus növekedési célkitűzések megvalósítása és a működő ellátási rendszerek ügyfélorientált továbbfejlesztése.

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

Feladatok

  • A vállalati stratégia megalkotása és megvalósítása, a működési folyamatok fejlesztése
  • A vállalat értékesítési, beszerzési, logisztikai, minőségügyi, pénzügyi és HR folyamatainak irányítása
  • A kitűzött vállalati célok teljesítése és a gazdálkodási mutatószámok javítása
  • Új értékesítési csatornák és új üzleti lehetőségek felkutatása, új termékek piaci bevezetése
  • A vállalati team motiválása az új üzleti lehetőségek feltárása és kihasználása érdekében
  • A munkatársak ösztönző rendszerének fejlesztése, és a dolgozói megelégedettség javítása
  • Teljesítményorientált, együttműködő csapatszellem fenntartása
  • A vállalat teljesítményének és eredményeinek rendszeres bemutatása a regionális menedzsment számára

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági/műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B2B kereskedelemben, gyártóvállalati értékesítésben, beszerzésben vagy logisztikában szerzett több év szakmai tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat, cégvezetési tapasztalat előny
  • Jártasság az üzleti elemzésben, üzleti eredmények strukturált bemutatásában
  • Stratégiai gondolkodás, innovatív szellem, élenjáró gyakorlatok átvételének elősegítése
  • Vállalkozói, cél és eredményorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Dinamikus személyiség
  • Erős vezetői kompetenciák, szervezetépítés

Előnyt jelent

  • Üzleti jártasság autóipari, gépipari, elektronikai környezetben

  • Nemzetközi környezet, üzleti fejlődési kihívások és lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem és premizálás, cégautó és egyéb juttatások
  • Globális szintű team-munka, innovatív nemzetközi csoport-projektek
  • Környezettudatos, törvénykövető működési alapelvek

A munkavégzés helye

Budapest környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ, Budapest környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Közép-Dunántúl)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ – CSOPORTVEZETŐ (angol és német nyelv, SAP) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)