Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk – folyamatos bővülés kapcsán - tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR HACCP / PROJEKT TERÜLETEKRE (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL)

Feladatok

  • A kiépített élelmiszer-biztonsági és minőségirányítási rendszerek (ISO, HACCP, BRC) folyamatainak kiépítése és működtetése, karbantartása, fejlesztése különös tekintettel a higiéniai megfelelésre
  • Minőségirányítási dokumentáció naprakész kezelése, jelentések, elemzések készítése az üzemi higiénia területén (gyártó és kiszolgáló területek egyaránt)
  • A minőségirányítási rendszer és a vevők által előírt szabványok szerinti működés évenkénti megerősítő tanúsítására való felkészülés koordinálása, belső auditok szervezése, aktív részvétel az auditokon
  • Vevői és tanúsító auditok szervezése és azok sikeres lebonyolításában való aktív közreműködés
  • Minőségügyi és élelmiszer-biztonsági oktatások szervezése és megtartása
  • Közreműködés a minőséget érintő KPI-ok meghatározásában és azok nyomon követése, elemzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a szakhatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök BSc), élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök, vagy vegyészmérnök végzettség, MSc diploma előny
  • Élelmiszeripari szabványok ismerete, ezekben való gyakorlati jártasság
  • Stabil, legalább kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés és felelősségteljes döntéshozatal képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatáscsomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR HACCP / PROJEKT TERÜLETEKRE (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00633@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Műanyag feldolgozás, autóipar) (Székesfehérvár környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BUSINESS UNIT QUALITY MANAGER - Autóipar, Elektronika (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Autóipar, Hegesztés terület, Angol nyelvtudás) (Mór)
MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Rendszer Quality feladatok) (Pápa környéke)