Nemzetközi hátterű gyártó vállalat magyarországi Ellátó Központjába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a bejövő megrendelések és azok teljesítésének a kontrollálása
  • A megrendelések vállalatirányítási rendszerben történő feldolgozása
  • A termék teljesítésének nyomon követése, szállítási idő kommunikálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények hosszú távú elemzése
  • Szállítási, minőségi problémák esetén a megoldás koordinációja, a fellépő hibák javítása, számlák kezelése
  • Részvétel vevői telefonos konferenciákon angol nyelven
  • Riportok, előrejelzések, elemzések készítése
  • Együttműködés a partnerekkel, anyavállalattal, társosztályokkal: gyártástervezőkkel, QA-val, logisztikával, stb.

Elvárások

  • Felsőfokú, gazdasági, logisztikai végzettség
  • 1-3 év nemzetközi környezetben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (felhasználó szintű excel tudás), ERP ismeretek (SAP, …)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedően jó kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaidő: 08:30-17:00
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Versenyképes juttatáscsomag (cafeteria, bónusz, bejárás támogatása)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, betanulást támogató, barátias légkör

A munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással), Budapest XI. kerület

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00622@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem (Budapest környéke (délpesti rány))
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
JUNIOR LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)