Megbízónk  az általa képviselt speciális termékszegmensben piacvezető nemzetközi csoport, amely az autóipar és más ágazatok számára fejleszt és gyárt alkatrészeket és komponenseket, Közelmúltban létesített és felfutási fázisban lévő feldolgozott fémtermékeket gyártó magyarországi gyára számára keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert az alábbi feladatkörbe:

EHS MÉRNÖK-KOORDINÁTOR

Feladatok

  • Üzemi biztonság fenntartása
  • EHS jogszabályok nyomon követése
  • Kockázatértékelés készítésében részvétel
  • Hatóságokkal, külsős vállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Szükséges dokumentációk naprakészen tartása, kezelése
  • EHS auditokon való aktív részvétel, koordináció
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyv elkészítése
  • Szükséges tesztek elvégzése a levegő minőségének, a zajnak és a világításnak vizsgálatára

Elvárások

  • Releváns végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Bejárás támogatása, albérleti támogatás
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS MÉRNÖK-KOORDINÁTOR, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
EHS VEZETŐ (Kiskőrös környéke)
SENIOR EHS ENGINEER (Bács-Kiskun megye)
HR BUSINESS PARTNER - 1 év határozott időre! (Veszprém megye)
MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR (Kecskemét)