Közép-dunántúli, dinamikusan fejlődő elektronikai multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER

Feladatok

  • A warranty mérnök és technikus csoport irányítása
  • A warranty csoport munkájának összehangolása, folyamatok, módszerek és eszközök fejlesztése, felügyelete
  • A warranty csoport céljainak, és költségeinek meghatározása és monitorozása
  • A beosztottak kompetenciájának értékelése, fejlesztése, tréningtervek meghatározása
  • A vevőtől érkező garanciális problémák kezelésének biztosítása a vállalati minőségügyi sztenderdek mentén
  • A vevői garanciális megállapodások felügyelete
  • A vevő felé a termék garanciális állapotának képviselete
  • A garanciális felelősség vevő felé történő meghatározása
  • A vevői garanciális adatok statisztikai elemzése, a minőségügyi és költség kockázatok eszkalálása
  • A vevők által meghatározott rendszeres (pl. heti, havi) megbeszéléseken a vállalat képviselete
  • Rendszeres riportok és beszámolók készítése a management felé
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (villamos, mechatronika, informatika) végzettség
  • Elektronikai, autóipari multinacionális környezetben szerzett senior mérnöki, csoportvezetői tapasztalat
  • Minőségügyi sztenderdek és technikák ismerete (IATF, 8D, 5 why, PPAP - FMEA, CP, stb.)
  • Statisztikai elemző módszerek ismerete
  • Elektronikai alkatrészek hibaanalizáló és tesztelési folyamataiban való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Jó elemző készség
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Kiváló tárgyaló és együttműködő készség
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés és juttatások (étkezési támogatás, bónusz, 13. havi fizetés, albérleti támogatás, bejárási támogatás)
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00306@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (APQP-Projekt) (Veszprém környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (SMT, Elektronika) (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Rendszer Quality feladatok) (Pápa környéke)