Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol )

Feladatok

  • A vevői igények összegyűjtése, ellenőrzése és elemzése a rendelkezésre álló adatforrások alapján (sales osztálytól kapott adatok, autóipari adatbázis adatai, vevői rendelésállomány, vevői előrejelzések stb.).
  • Meghatározni a vevői igényt minden gyártósorra havi bontásban a SIOP horizont teljes időszakára, a gyártási tervet minden gyártósorra, a készletcélok figyelembevételével, ellenőrizni a SIOP terv teljesíthetőségét, azonosítani a szűk keresztmetszeteket (a SIOP terv összevetése a demonstrált kapacitással és a külső (beszállítói) kapacitással).
  • A SIOP terv termékszintű feltöltése az SAP-ba, egyeztetés a logisztikával, termeléssel, forecast-okat készíteni az előző havi adatok alapján.
  • Frissíteni az MPS (Master Production Schedule) tervek adatforrásait, előállítani az MPS összegző diagramokat az adatfeldolgozó eszközök segítségével. Az adott gyártási terület MPS megbeszélés keretein belül áttekinteni az elkészült terveket a logisztikai tervezőkkel és a gyártási területek vezetőivel.
  • Eladási előrejelzések készítése: A hónap elején áttekinteni a vevői rendeléseket és kiszámolni az eladási előrejelzést (best estimate) az ehhez kapcsolódó paraméterek és információk figyelembevételével.
  • Az eladási adatok és vevői rendelések napi változásának nyomon követése

Elvárások

  • BsC vagy MsC műszaki, mérnök informatikus vagy villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Kreatív gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Konfigurációs management rendszerek ismerete: Teamforge, Git
  • IBM DOORS ismerete
  • Vector eszközök ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00646@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader (Budapest környéke (délpesti rány))
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Préselési / Hegesztési terület) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)