Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • A gyártásban a munkaterületéhez tartozó félautomata és automata berendezések műszaki felügyelete
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása, folyamatparaméterek meghatározása, gyártásoptimalizálás
  • Termelési és minőségi mutatók javítása
  • Gép- és alkatrésztesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Minőségi rendellenességek kivizsgálása, minőségjavító intézkedések bevezetése
  • NPI folyamatok támogatása, gyártóberendezések specifikációinak meghatározása, berendezések üzembe helyezése
  • A termelésben dolgozók számára oktatások megtartása
  • A gyártáshoz, termelékenységhez, minőséghez kapcsolódó fejlesztési javaslatok megtétele
  • Műszaki dokumentációk, riportok elkészítése
  • Együttműködés a karbantartással, minőségüggyel, központi kollégákkal, gép- és alkatrészgyártó partnercégekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/mechatronikai mérnök)
  • Műszaki területen autóiparban (szériagyártásban) szerzett min. (1-3 év) szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi követelmények és technikák ismerete (IATF, FMEA, 8D, 5Why, stb.)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Power Point) haladó szintű ismerete
  • CAD programok ismerete
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • PLC ismeret
  • Robotprogramozási ismeret

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria, jelenléti bónusz
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Esetenként home office lehetőség
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00503@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader (Budapest környéke (délpesti rány))
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Préselési / Hegesztési terület) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)