Fejér megyei autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióra:

KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR

Feladatok

  • Karbantartási és fejlesztési feladatok meghatározása, koordinálása
  • Karbantartási tervek készítése, folyamatos aktualizálása
  • A karbantartói csapat (20 fő: műszakvezetők, karbantartók, technikusok) szakmai munkájának irányítása
  • Berendezések rendelkezésére állásának, működésének biztosítása
  • Karbantartási műhely és a raktár munkájának irányítása
  • Karbantartási költségek elemzése
  • Javaslatok tétele költségoptimalizálásra és a hatékonyságnövelés elősegítésére

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves autóipari gyártóvállalati környezetben, karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus, hidraulikus rajzolvasási ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, proaktív attitűd
  • Pontos, precíz, következetes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Préselési, hegesztési, festési technológiák ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárási támogatás)
  • Változatos munkafeladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye, Mór környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR, Fejér megye, Mór környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00608@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader (Budapest környéke (délpesti rány))
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Préselési / Hegesztési terület) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)