Megbízónk nemzetközi hátterű, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari beszállító vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek

Feladatok

  • Átláthatóság megteremtése a termékek gyártási és anyagköltsége vonatkozásában
  • Részvétel az alapanyag beszerzési menedzserek által folytatott üzleti tárgyalásokon, a Commodity menedzserek szakmai támogatása, az alapanyagok és félkész termékek gyártási- költségére és a költségszerkezetre kiterjedően
  • Javaslatok kidolgozása a beszerzési programban szereplő alapanyagokra és félkész termékekre megtakarítások, költségcsökkentés megvalósítására
  • Javaslatok kidolgozása a gyártási költségek csökkentésére
  • Célköltség-számítás a kiválasztott termék portfolióra
  • A gyártási folyamatok benchmarkingja
  • A költségbecslés-, költségtervezés eszközrendszerének továbbfejlesztése
  • A legjobb gyakorlatokkal kapcsolatos know-how kölcsönös megismerhetőségének biztosítása az egyes gyártási és funkcionális egységek számára
  • Biztosítja az aktuális referencia- és célárak elérhetőségét a beszerzés számára
  • Dedikált költségcsökkentési projektek (VA/VE) vezetése
  • Az érintett mérnök munkatársak tréningje a költségelemzés és költségcsökkentés témakörben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, kohó-/gépészmérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser + gazdasági végzettség előny
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat a költségelemzésben fémalkatrészek, gépek, szerszámok gyártási környezetében
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Vas- és fém öntvények gyártástechnológiájának, a gyártás költségszerkezetének és az árképzés módszertanának ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló elemzőkészség, hatékony a problémák elemzésében és megoldásában

  • Innovatív termékek, korszerű technológiák, vezető piaci pozíció, stabil háttér
  • Nemzetközi vállalati kultúra, korszerű munkakörnyezet, rugalmas munkarend
  • Az egyéni szakmai fejlődés elősegítése, szakmai konferenciák, továbbképzések
  • Vonzó javadalmazási csomag, teljesítmény prémium, 13. havi bér, cafeteria

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00574@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
NPI PROJEKTMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
PROJEKTMÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés) (Veszprém megye)
QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XI. kerület)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (CAD mérnök) (Veszprém megye)