Európa egyik legjelentősebb autóipari termelő vállalata számára keresünk, stratégiai kulcspozíciót betöltő, szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

SENIOR KONTROLLER

Feladatok

  • Aktív részvétel a pénzügyi tervezés, előrejelzés , zárás folyamatában
  • Tárgyi eszközök kezelése, aktiválása
  • Beruházási projektek kontrollja, pénzügyi támogatása
  • Mérleg tételek nyomonkövetése és ezzel kapcsolatos jelentések készítése
  • Pénzügyi auditok és beszámolók készítésének támogatása
  • Transfer Pricing dokumentáció összeállításának koordinálása
  • Egyéb belső és külső elemezések és jelentések készítése

Elvárások

  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KONTROLLER, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét)