Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

LOGISZTIKUS (Német nyelvtudással)

Feladatok

  • A vevői megrendelések ütemezése, visszaigazolása és határidőre történő kiszállítása
  • A logisztikai mutatószámok nyomon követése, és javításukra történő javaslatok kidolgozása (szállítási pontosság, szállítási költségek, raktárkészlet, stb.)
  • A belső és külső kommunikációs folyamatok fejlesztése
  • Dokumentációk, riportok készítése
  • Társosztályokkal, partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Ellátási Láncban szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office, ERP rendszerismeret
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Együttműködés és projekt szemlélet

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kiegyensúlyozott nemzetközi hátterű vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Meleg étkezési lehetőség
  • Teljes körű bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Barátságos légkör, fiatalos és lendületes csapat

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl, Budapest vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKUS (Német nyelvtudással), Közép-Dunántúl, Budapest vonzáskörzete

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00284@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI ALKATRÉSZEK) (Veszprém megye)
COMMODITY BUYER – FORGÁCSOLÁS, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
ELLÁTÁSI LÁNC KOORDINÁTOR (Fejér megye)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)
TERMELÉSTERVEZŐ - SUPPLY CHAIN PLANNER (Veszprém megye)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Német nyelvtudással – PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!) (Bicske vonzáskörzete)