MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Teszt- és gyártástámogató mérnökökből, illetve technikusokból álló csapat szakmai vezetése, munkájuk szervezése, koordinálása
  • Új gyártásfejlesztő folyamatok bevezetése, a meglévő rendszerek hatékonyságának növelése
  • Különböző termelékenységet növelő, illetve költségcsökkentő projektek irányítása
  • Folyamathibák, műszaki problémák napi szintű elemzése, akciótervek meghatározása és a végrehajtás, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a projekt csapattal, karbantartással és a gépbeszállítókkal

Elvárások

  • Gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Több év autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat vagy releváns vezetői tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői kompetenciák, kommunikációs készség
  • Hatékony elemző- és problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási csomag
  • 13.havi juttatás, teljesítménybónusz, étkezési támogatás, magán egészségbiztosítás,
  • Bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás
  • Vállalati laptop és mobiltelefon

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Műanyag feldolgozás, autóipar) (Székesfehérvár környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (SMT, Elektronika) (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Autóipar, Hegesztés terület, Angol nyelvtudás) (Mór)