Megbízónk  az általa képviselt speciális termékszegmensben piacvezető nemzetközi csoport, amely az autóipar és más ágazatok számára fejleszt és gyárt alkatrészeket és komponenseket, Közelmúltban létesített és felfutási fázisban lévő feldolgozott fémtermékeket gyártó magyarországi gyára számára keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert az alábbi feladatkörbe:

MŰSZAKVEZETŐ (ALUMÍNIUM-NYOMÁSOS ÖNTÉS, 3 MŰSZAK)

Feladatok

  • A rábízott munkaterület hatékony, proaktív vezetése – az adott műszak irányítása a hatékonyságot és a határidőt figyelve – szerszám-karbantartás, fémfeldolgozás
  • Az irányítása alá tartozó kollégák (gépbeállítók és gépkezelők) képességeinek fejlesztése, támogatása, motiválása
  • Részvétel a folyamatos gyártás feltételeinek biztosításában, a gyártás fejlesztésében
  • Műszakos szabályok, minőségbiztosítási, hatékonysági, pontos teljesítési mutatók és előírások betartása és betartatása a műszakban
  • Termeléshez kapcsolódó riportok elkészítése
  • Aktív részvétel a hatékony munkamódszerek kidolgozásában, bevezetésében és oktatásában

Elvárások

  • Technikusi végzettség
  • Az alábbi gyártási területek valamelyikén szerzett több éves szakmai tapasztalat: fémfeldolgozás, műanyag fröccsöntés, fémöntészet, kovácsolás
  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • 2-5 év vezetői tapasztalat 10-20 fő irányításában
  • 3 műszakos munkarend vállalása 5-6 napos munkaheteket figyelembe véve
  • Office programok haladó ismerete (Word, Excel)
  • Terhelhetőség, vezetői rátermettség, határozott fellépés, jó problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Bejárás támogatása, albérleti támogatás
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (ALUMÍNIUM-NYOMÁSOS ÖNTÉS, 3 MŰSZAK), Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00435@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSINDÍTÁSI TECHNIKUS (MŰSZAKOS MUNKAREND, ANGOL) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (magasnyomású alumínium öntés) (Komárom-Esztergom megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (gyártósorok telepítése és beüzemelése) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
JAVÍTÓTECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 és 3 műszak (Veszprém megye)
SMT ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (Veszprém megye)
TESZT TECHNIKUS - Szereldei terület (Veszprém megye)