Megbízónk nemzetközi autóipari gyártóvállalat, jelentős pozícióval rendelkezik a mechanikai fém alkatrészek és modulok gyártásában. Több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható Tier1 beszállító partnere az autóipari vállalatoknak. Sikeres működésének alapköve a megrendelő partner vállalatai új termék igényeinek a minőségi követelményeknek megfelelő, előirányzott határidőre és költségkereten belül történő teljesítése az új termék bevezetési projektekben meghatározott program szerint. Az új termék bevezetési projektek sikeres megvalósításához a mérnökségi csapatba keresünk tapasztalt mérnök munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer)

Feladatok

  • Új termékbevezetési (NPI) projektek vezetése, a projekt feladatok teljesítésének és a gyártáselőkészítési folyamatok (APQP) kidolgozásának koordinálása a vevői igénytől a sorozatgyártásig
  • Kidolgozza a projekttervet, meghatározza a projekt mérföldköveit, a teljesítési ütemtervet és a projekt feladatok felelőseit
  • Első számú kapcsolattartóként lép fel minden projekttel kapcsolatos ügyben (a szervezeten belül és kívül egyaránt) a projekt kezdetétől annak lezárásáig
  • Költségvetés-tervezet, bevétel/kiadás tervezet, gazdasági mérleg kidolgozása, PCR, ECR nyomon követés
  • Projekt menedzsment dokumentumok kezelése a projekt teljes szakaszában (rajzok, ECR követés, árajánlatok, tervek áttekintések, BOM létrehozása, együttműködés az érintett egyéb területekkel.
  • Projekt meetingek szervezése, projektek események, lépések áttekintése, nyomonkövetése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok előkészítése, koordinálása, kockázatelemzések készítése, árajánlatok előkészítése, előretervezés
  • Technikai változtatások indítása, jóváhagyása, a változások és azok költségeinek nyomon követése, az ECO folyamat alapján
  • A termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök, autóipari mérnök
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Fém képlékeny alakítási, hegesztési, felületkezelési gyártástechnológiák ismerete
  • Autóipari minőségügyi követelmények, folyamatok, technikák ismerete
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • CAD ismeret
  • Jó együttműködési, koordinációs és kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Fejlesztés- és eredményorientáltság központú cégkultúra
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény bónusz

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)