Magas biztonságfokú alkatrészeket és mechanikus modulokat fejlesztő és gyártó, termékcsoportjában piacvezető multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából szakmailag elhivatott és motivált vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

PLANT CONTROLLER (Gazdasági Vezető)

Feladatok

  • A Plant controller (Gazdasági Vezető) feladatköre felöleli a hosszú távú, éves és éven belüli költség- és eredménytervezés, a kalkuláció és árképzés, a költségelszámolások és eredményszámítás, pénzügyi kontrolling, elemzési illetve a monitoring tevékenységek irányítását, továbbá az informatikai terület vezetését és beruházási, termelési valamint minőség költségek kontrollingját is
  • A Plant Controller a Gyárigazgató közvetlen munkatársaként vezeti és irányítja a 8 fős kontrolling szervezetet
  • Előrejelzés, költségtervezés, terv/tény elemzés, költségelemzés, jelentések, havi zárások
  • Pénzügyi kontrolling, költség kontrolling, beruházási, project kontrolling, termékkontrolling, feladatok ellátása
  • A pénzügyi budget készítési és forecast folyamatok irányítása és fejlesztése
  • Credit control tevékenység irányítása
  • Profit and loss, eredménykimutatás, mérleg jóváhagyása
  • A havi és időszakos zárások koordinálása
  • Kontrolling (pénzügyi, termelési, minőséggel kapcsolatos költségek) csapat (8 fő) és az IT irányítása
  • Jelentések összeállítása kapcsolattartás az anyavállalattal francia nyelven
  • Csoport szinten szabályozott folyamatok bevezetése és karbantartása
  • Gazdasági területet érintő folyamatos fejlesztési tevékenység irányítása
  • Belső auditok, folyamatos monitoring tevékenység
  • IT beruházások, fejlesztések felügyelete, koordinálása

Elvárások

  • Gazdasági diploma
  • Legalább 5 év tapasztalat, gyártóvállalatnál szerzett kontrolling- vagy gazdasági vezető pozícióban
  • Vezetési tapasztalat
  • Francia és angol nyelvtudás
  • Magas fokú szakmai elhivatottság, stratégiai és komplex gondolkodásmód, precíz munkavégzés érvényesítésének képessége, operatív döntéshozatali képesség, határozott cselekvőkészség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget és a nemzetközi és vállalati szintű csapatmunkát támogató szervezeti környezet
  • Magas szintű szervezeti fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Nyugat-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLANT CONTROLLER (Gazdasági Vezető), Nyugat-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
PÉNZÜGYI VEZETŐ (Közép-Dunántúl, Buda vonzáskörzete)
PÉNZÜGYI VEZETŐ (Gazdasági Vezető) (Székesfehérvár környéke)
KINTLEVŐSÉG KEZELŐ (Fejér megye)