Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés)

Feladatok

  • A vevői termékváltozásokból adódó design és folyamatváltozások menedzselése
  • Árajánlatok kidolgozása új vevői igény esetén
  • Új applikációk fejlesztése, gyártásba történő bevezetése
  • A vevővel történő kapcsolattartás a teljes projekt fázisban
  • A vevői sztenderdek megvalósításának biztosítása
  • Erőforrásterv, ütemterv készítése, a költségek folyamatos monitorozása
  • A projekt sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével
  • A projekt kapcsán felmerülő teljesítménycélok (idő, költség, minőség, szállítás, stb.) biztosítása
  • Rizikó analízis készítése, a projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása, akciótervek meghatározása és vezetése
  • Riportok készítése a vevők és a management felé
  • Együttműködés magyar és külföldi társosztályokkal, beszállító partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, mechatronika, gépész) végzettség
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Nemzetközi gyártó környezetben mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari sztenderdek ismerete (APQP, PPAP, DFMEA, CP, stb.)
  • Haladó szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező, motiváló és koordináló készség
  • Strukturált, proaktív attitűd

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárás támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00596@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
EQUIPMENT INSTALLATION PROJECT ENGINEER (Product and System Engineering) (Veszprém)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
GYÁRTÓSOR PROJEKTMÉRNÖK (Product Engineering, Equipment Installation, Machine Testing) (Veszprém környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
KAIZEN FELELŐS TECHNIKUS (Élelmiszeripar, folyamatfejlesztés, 1 műszak) (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Veszprém megye)