Korszerű gyártási háttérrel rendelkező autóipari beszállító partnerünk megbízásából műanyag fröccsöntött termékek gyártástechnológiájában  és az autóipari követelményrendszerben  jártas szakembert keresünk az alábbi feladatkörbe:

PROJEKT VEZETŐ - Gyárthatóság vizsgálat, műszaki ajánlat, NPI koordináció

Feladatok

  • Új ajánlatkérésekre a gyárthatósági vizsgálatok lefolytatása, műszaki ajánlatok kidolgozása
  • Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, dokumentálása (projekt terv, erőforrás terv, költség terv) az autóipari követelményeknek megfelelően
  • Szoros együttműködés a gyártással, minőségbiztosítással, technológiai csoporttal és a karbantartással, projektek önálló vezetése és utókövetése
  • Folyamatos együttműködés a külső projekt/program vezetőkkel (Beszállítók és Vevő)
  • A projekt ütemtervének megfelelően mérföldkő megbeszélések szervezése, koordinálása (külső, belső)
  • A projekt folyamán a műszaki változtatások jóváhagyása, a változások és azok költségeinek nyomon követése
  • A szerszámokkal, gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, az eszközök megrendelése, átvétele és gyártási folyamatba állítása
  • Áttelepítési (transzfer) projektek kezelése, koordinálása, felügyelete, dokumentálása
  • Rendszeres riportok és projekt státuszok prezentálása a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan gépészmérnök, műanyagipari szakirány)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett projektvezetői szakmai tapasztalat
  • Fröccsöntés-technológiai és szerszámtervezési ismeretek
  • Szerszám- és alkatrész tervezési CAD szoftver (például: NX, Creo) alkalmazása
  • Autóipari minőségügyi követelmények (ISO/TS) és folyamatok, technikák ismerete (LEAN, Six Sigma, PFMEA, CP, PFLOW, PPAP, 8D, 5why, SPC stb.)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bér megállapodás szerint
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Cafeteria
  • Korszerű munkakörnyezet, dinamikusan növekvő cég, fejlődési perspektíva
  • Családias, együttműködő légkör

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT VEZETŐ - Gyárthatóság vizsgálat, műszaki ajánlat, NPI koordináció, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)
LAUNCH MÉRNÖK (Fejér megye)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
PROJEKTMÉRNÖK – FRÖCCSÖNTÉS TERÜLETRE (Közép-Dunántúl, Budapest vonzáskörzete)
PROJEKTVEZETŐ (NPI projektek, angol nyelv) (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK – Berendezésgyártás (hegesztési terület) (Fejér megye)