Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

SQA CSOPORTVEZETŐ (Autóipar)

Feladatok

  • AZ SQA csoport irányítása (mérnökök és bejövő áru ellenőrök)
  • A bejövő áru ellenőrzési folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Beosztottak szakmai fejlődésének, tréningjének biztosítása
  • Beszállítói változások nyomon követése, alkatrész megfelelőségének biztosítása
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, koordinálása
  • A minőségügyi költségek nyomon követése
  • KPI felügyelet, riportok, prezentációk készítése a management felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év tapasztalat SQA területen
  • Stabil angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Autóipari szabvány IATF minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, PDCA)
  • Agilis személyiség, vezetői képesség
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs, szervező és érdekérvényesítő készség

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, teljesítmény bónusz, egészségbiztosítás)
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű ipar 4.0 technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA CSOPORTVEZETŐ (Autóipar), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00644@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Műanyag feldolgozás, autóipar) (Székesfehérvár környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ / QUALITY MANAGER (Fejér megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (SMT, Elektronika) (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
FMEA MÉRNÖK (Mór)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL) (Kecskemét környéke)