Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK)

Feladatok

  • Indirekt stratégiai beszerzési feladatok ellátása
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések- és keretszerződések kidolgozása
  • Változásmenedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása
  • Beszállítók értékelése
  • Sürgős megrendelések menedzselése, reklamációk kezelése
  • Beszerzési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel, éves célok elérése
  • Szakmai képviselet kiállításokon, rendezvényeken, munkacsoportokban
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival

Elvárások

  • Kereskedelmi, közgazdasági vagy logisztikai felsőfokú végzettség
  • 2-5 éves beszerzési területen szerzett (stratégiai feladatok) szakmai tapasztalat
  • Stabil kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógép felhasználói ismeret
  • ERP rendszer ismeret
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, magas stressztűrő készség

  • Versenyképes alapfizetés, mozgóbér, cafeteria, év végi bónusz, bejárás támogatása
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK), Pápa környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00678@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZÉSI MANAGER (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (ÉLELMISZERIPAR, GYÁRTÁSLOGISZTIKUS, ANGOL) (Kecskemét környéke)
TERMELÉSTERVEZŐ LOGISZTIKUS (Pápa környéke)