Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

SUPPLY CHAIN MANAGER

Feladatok

  • A gyár logisztikai folyamatainak szervezése, irányítása, koordinálása, és különös tekintettel a folyamatok fejlesztése: értékesít, és vevőkapcsolatok, termelés tervezés, beszerzés, beszállítói kapcsolattartás, készletgazdálkodás, külső- belső logisztika, raktári folyamatok, csomagolás, kiszállítás tervezés, szállítmányozás, okmányok és sztenderd dokumentumok előkészítése, ellenőrzése
  • A teljes logisztikai szervezet vezetése és támogatása
  • Előirányzott éves budget menedzselése, az elvárások teljesítése
  • Az értékesítési szerződések menedzselése, vevői kapcsolattartás felügyelete, irányítása
  • A beszerzés irányítása, ellenőrzése
  • Raktári folyamatok irányítása, készletgazdálkodás
  • A logisztikai folyamatok állandó fejlesztése, optimalizálása, KPI menedzsment

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy logisztikai szakirányú diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, jártasság valamilyen ERP rendszerben
  • Legalább 5-10 év nemzetközi gyártóvállalat logisztikai területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 3-5 év vezetési tapasztalat
  • Cél- és cselekvésorientált beállítottság, kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • Egyedi igény szerinti gyártás irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, növekvő vállalat, stabil vállalati környezet
  • Innovatív, fejlesztés-orientált kultúra
  • A nemzetközi gyakorlatok átvételének igénye és lehetősége

A munkavégzés helye

Budapest, Buda környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SUPPLY CHAIN MANAGER, Budapest, Buda környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00299@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
COMMODITY BUYER – FORGÁCSOLÁS, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁRVEZETŐ (Lean, Angol) (Székesfehérvár környéke)