Megbízónk magyar tulajdonú papír alapanyag továbbfeldolgozó és kiszerelő kisvállalkozás, amely a csomagoló- és nyomdaipar számára szállít gyártásra előkészített alapanyagot testre szabott méretválasztékban és volumenben. A gyártás volumene évről évre nő, a berendezéspark a közelmúltban új gyártósorral bővült. A vállalkozás nagy hangsúlyt fektet a multinacionális vevőkör pontos kiszolgálására és magas minőségi igényének maradéktalan kielégítésére. Számára az alábbi munkakörbe keresünk szakmailag felkészült és elhivatott munkatársat:

TERMELÉS VEZETŐ

Feladatok

  • A termelés terv és a gyártási program kidolgozása a vevői igények és a hatékony gyártás követelményének figyelembe vételével.
  • A gyártási folyamatok szervezése, a gyártási program teljesítésének biztosítása az előírt határidőre, a vevői igényeknek megfelelő volumenben és minőségben
  • A gyártásban dolgozó munkatársak munkájának koordinálása, támogatása és ellenőrzése.
  • Termelés optimalizálása, hatékonyságának növelése
  • A műszakbeosztások megszervezése
  • Jelentések készítése a felsővezetőség részére
  • A technológiai előírások betartatása
  • Alapanyag beszállítókkal történő kapcsolattartás, megrendelések nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Csomagolási és kiszállítási folyamatok szervezése
  • Gépek, berendezések üzemszerű működésének biztosítása
  • Tűz- és balesetvédelmi előírások betartatása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Nyomdaipari, csomagoló- vagy papíripari termelésben szerzett szakmai gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Határozottság, jó kommunikációs és együttműködési készség, szakmai elhivatottság
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkahelyi környezet
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása

A munkavégzés helye

Csepel ipari térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉS VEZETŐ, Csepel ipari térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
HEGESZTŐ MÉRNÖK - RÉSZLEGVEZETŐ (Bács-Kiskun megye)
HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar) (Fejér megye)
MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Szolnok)