Nemzetközi megbízó partnerünk az épületbiztonsági jelzőrendszerek fejlesztésében és gyártásában több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkezik, a magyarországi piacon az elmúlt 10 évben folyamatosan erősítette jelenlétét és piaci pozícióját. A termékek kiváló minőségét és megbízhatóságát a sok évtizedes gyártói és felhasználói tapasztalat biztosítja, amelyhez jelentős garancia vállalás is járul. Az épületbiztonsági jelzőrendszerek mellett egyre jelentősebb részarányt képviselnek a komplex rendszerekbe  csatlakozó épületbiztonsági alrendszerei, valamint ezeket összefogó integrációs szoftver, így partnervállalatunk ügyfelei komplex felügyeleti rendszerek kialakításánál is számíthatnak a termékekre és a kapcsolódó szolgáltatásokra. Ügyfélkörét képező biztonságtechnikai telepítők, rendszerintegrátorok és szakkereskedők számára erős hátterül szolgál a széles raktárkészlet, a fejlett oktatási rendszer és a kiemelkedő garanciális feltételek. Az eszközök értékesítéséhez kapcsolódó komplex szolgáltatások támogatják a létesítési, telepítési projektek teljes folyamatát, az előkészítési és tervezési fázisától kezdve az átadást követő karbantartási fázisig kiterjedően. A növekvő vevőkör magas színvonalú kiszolgálása érdekében ügyfelünk bővíti magyarországi szervezetét, számára szakmailag elhivatott és motivált vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

COMMERCIAL DIRECTOR

Feladatok

  • Az üzleti célokkal összhangban lévő stratégiák kidolgozása, tervezése és végrehajtása a nyereséges működés és növekedés elősegítése érdekében
  • Az értékesítési és piacfejlesztési célkitűzések teljesítése - Az értékesítési célkitűzések megvalósítását a budapesti központon túl további 3 regionális iroda segíti.
  • Kölcsönösen előnyös kapcsolatok kiépítése és fenntartása a kulcsfontosságú piaci partnerekkel (tervezők, integrátorok, telepítők, fővállalkozók, befektetők)
  • Új ügyfelek megszerzése és az ügyfélkapcsolatok (új és meglévő) fenntartása, erősítése
  • Az építési beruházási piac elemzése, üzleti lehetőségek feltárása
  • Az értékesítési és mérnöki csapat irányítása és támogatása a kereskedelmi és növekedési célok elérésében
  • Aktív, vezetői részvétel a projektköltségvetések és költségtervek kidolgozásában és követésében
  • Biztosítja a vállalat kereskedelmi folyamatainak és eljárásainak teljes körű és megfelelő végrehajtását
  • Havi projektköltségvetési jelentések készítése a vállalati menedzsment számára
  • A kereskedelmi tevékenységek teljesítményének nyomon követése a kulcsfontosságú mérőszámok segítségével és jelentések készítése az ügyvezető és a regionális menedzsment számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi diploma mérnöki, gazdasági vagy egyéb releváns szakirányon
  • Aktív angol nyelvtudás, erős Excel alkalmazási jártasság, project management ismeret
  • Az építőiparban épületbiztonsági jelző eszközök és rendszerek B2B kereskedelmében vagy kapcsolódó mérnöki, kivitelezési szolgáltatások terén szerzett szakmai tapasztalat, jelentős előnyt jelentene kisfeszültségű épületberendezésekkel, alrendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Az építőipari vállalkozások, üzleti folyamatok, projekt alapú megvalósítás alapos ismerete
  • Erős értékesítés-orientált hozzáállás, kereskedelmi tudatosság stratégiai gondolkodással párosulva
  • A projekt minden szakaszában a döntéshozókkal való kapcsolattartásra való fókuszálás képessége
  • Kiváló interperszonális és tárgyalási készségek
  • Vezetési készség és tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Management szintű juttatáscsomag, cégautó
  • Nagy tradíciójú vállalat, stabil háttér a piaci stratégia megvalósításához

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: COMMERCIAL DIRECTOR, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00762@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
SALES REPRESENTATIVE (Hungary & Romania) (Budapest)
CUSTOMER SERVICE COORDINATOR (Székesfehérvár környéke)