Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk globális autóipari gyártóvállalat, Tier 1-es beszállítóként világszerte több mint 100 üzemében fejleszt és gyárt a hagyományos és elektromos járművekbe fém alkatrészeket és komponenseket. Magyarországi gyára több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható gyártópartnere az autóipari vállalatoknak. A növekvő számú új termék projekt magas színvonalú teljesítéséhez ügyfelünk számára dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret)

Feladatok

  • A vezérlőrendszerek programjainak biztonsági mentése, archiválása, a programok folyamatos nyomon követése, fejlesztése, optimalizálása
  • Gyors hibakeresés és elhárítás
  • PLC és robot vezérlőrendszerekkel, egyéb vezérlésekkel és programokkal kapcsolatos tevékenységek elvégzése
  • A kiadott terv szerinti karbantartások határidőre történő elvégzése, műszaki fejlesztéseket elvégzése
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal
  • Új projektekben való közreműködés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (esetleg középfokú) végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Robotprogramozási és PLC vezérlési ismeret

Előnyt jelent

  • ABB robotok ismerete
  • Siemens PLC program ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Innovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Plusz juttatások

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)

Összes állásajánlat megtekintése