Dinamikusan növekvő, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú munkalehetőséget nyújtó magas multinacionális partnerünk megbízásából, a magas gyártási technológia biztosítása céljából az alábbi munkakörbe keresünk szakembereket:

AWI HEGESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok

  • Különböző acélcsövek, hőálló lemezek hegesztése AWI eljárással
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása
  • A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, javítása
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése
  • Alap karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Tapasztalat műszaki rajzolvasásban
  • Hegesztési tapasztalat, hegesztői minősítés előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Műszakpótlék, túlórapótlék
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Céges buszjárat (Pest és Nógrád megye számos településéről)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Kelet-Pest megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AWI HEGESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk), Kelet-Pest megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00339@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
JAVÍTÓ (DEBUG) TECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 műszak (Veszprém megye)
LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS (FIZIKAI, KÉMIAI, ÉRZÉKSZERVI VIZSGÁLATOK, MŰSZAKOS MUNKAREND) (Kecskemét)
LAKATOS (Kelet-Pest megye)
LÉZERVÁGÓ CNC GÉPKEZELŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
MINTAKÉSZÍTŐ TECHNIKUS (Elektronikai gyártás) (Veszprém megye)