Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ (Indirekt anyagok)

Feladatok

  • Az indirekt anyagok (tárgyi eszközök) beszerzése
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Beszállítói szerződések rendszeres felülvizsgálata
  • Megrendelések kezelése az ERP rendszerben
  • Részvétel a globális stratégiai beszerzési irányelvek formálásában
  • Költségcsökkentő projektek koordinálása
  • Új beszállítók minősítése és meglévő beszállítók értékelése
  • Együttműködés a belső (logisztika, SQA, termelés, pénzügy) és a külső partnerekkel
  • Riportok, prezentációk készítése a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai vagy műszaki) végzettség
  • Gyártó vállalatnál 2-5 év indirekt anyagok beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT ismeret, (haladó excel tudás), ERP rendszerismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Erős érdekérvényesítő képesség
  • Projekt és rendszer szemlélet

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari folyamatokban, sztenderdekben való jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (étkezési támogatás, 13. havi fizetés, bónusz, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, külföldi továbbképzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ (Indirekt anyagok), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00606@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZÉSI MANAGER (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK) (Pápa környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (ÉLELMISZERIPAR, GYÁRTÁSLOGISZTIKUS, ANGOL) (Kecskemét környéke)
TERMELÉSTERVEZŐ LOGISZTIKUS (Pápa környéke)