Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező, multinacionális, fémipari megmunkálással foglalkozó vállalat. Részükre az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

CNC MÉRNÖK - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Beosztott kollégák szakmai felügyelete
  • Kapacitás tervezés, előírt határidők betartása
  • Munkafolyamatok fejlesztése, koordinálása
  • A munkatársak fejlesztése
  • Együttműködés fejlesztése a társosztályokkal (Készüléktervezés, konstrukció, beszerzés)
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalattal
  • Különböző költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése.
  • Új projektekkel kapcsolatosan alkatrészek technologizálása (Nc program írása, megmunkáló szerszámok kiválasztása)
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése.
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Releváns vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • NC programozás területén szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete
  • Erős projektvezetői tapasztalat, jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, dinamikus személyiség

Előnyt jelent

  • CAM rendszer ismerete (NX CAM külön előny)
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Éves bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MÉRNÖK - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
PROJECT MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (NPI, APQP) (Közép-Dunántúl)
SENIOR INDUSTRIAL ENGINEER - Gyártósorok fejlesztése és telepítése (Jászberény) (Jászberény)
ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP) (Budapest)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
MÉRÉSTECHNIKUS (MÉRŐPROGRAMOK, KALIBRÁLÁS, ANGOL) (Veszprém megye)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)