Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Nemzetközi gyártóipari és kereskedelmi partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat)

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Árajánlatok bekérése, ártárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, szerződések előkészítése
  • Előrejelzések, vevői megrendelések elemzése, együttműködés a belső értékesítéssel
  • Alapanyag rendelések kiküldése a beszállítók felé a vevői igények alapján
  • A készletszintek és a megrendelés állomány folyamatos ellenőrzése
  • Beszállítói visszaigazolások és beszállítások határidejének nyomon követése
  • Szállítások szervezése és monitorozása
  • Minőségügyi probléma esetén reklamációs folyamat koordinálása a beszállító felé
  • Alapanyag paramétereinek karbantartása az ERP rendszerben
  • Raktárkészlet optimalizálása
  • Szoros együttműködés a hazai (belső értékesítés) és külföldi társosztályokkal (stratégiai beszerzés)

Elvárások

  • Felsőfokú (logisztikus, gazdasági) végzettség előny, vagy min. középfokú végzettség több év beszerzés területen szerzett tapasztalattal
  • Minimum 3 év releváns ellátási lánc/beszerzés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • ERP rendszer ismeret
  • Erős tárgyaló és érdekérvényesítő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmas, dinamikus, proaktív attitűd
  • Kiváló szervező készség

Előnyt jelent

  • Gépipari, autóipari tapasztalat
  • Fém és műanyag rögzítéstechnikai alkatrészek beszerzésében való jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00750@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Stratégiai/operatív beszerzés, alapanyagok és indirekt anyagok) (Komárom-Esztergom megye)

Összes állásajánlat megtekintése