Megbízónk magyarországi tulajdonosi háttérrel rendelkező építőipari részvénytársaság, amelynek fő tevékenysége irodaépületek,  ipari termelő üzemek és raktárcsarnokok kivitelezése elsősorban multinacionális beruházók számára. A vállalat 50 fős szervezete magasan képzett mérnökökből és tapasztalt szakemberekből áll, a projektek megvalósítását a céggel tartós együttműködésben álló beszállítók és  alvállalkozók segítik. A cég folyamatosan törekszik arra, hogy neve garanciát jelentsen megrendelőinek, a vállalat által az elmúlt két évtized során megvalósított csarnokok alapterülete meghaladja a 100 ezer négyzetmétert.   Minőség- és környezetirányítási rendszerét folyamatosan fejleszti, rendelkezik a külföldi beruházások kivitelezését is lehetővé tevő nemzetközi tanúsításokkal. A kiválóan felkészült szakember gárda munkáját  korszerű informatikai rendszer, modern építőipari géppark és jól felszerelt műhelyek támogatják. Megbízónk, a növekvő piaci igények teljesítése érdekében fejleszti szervezetét, számára dinamikus és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Feladatok

  • Az építési, szerelési munkák helyszíni irányítása
  • A munkafolyamatok szakszerű megszervezése, a kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, a technológiai, a munkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatása
  • A kitűzés helyességének, talajmechanikai és egyéb vizsgálatok megtörténtének ellenőrzése
  • A szükséges minőségi vizsgálatok és mintavételek elvégeztetése
  • Az építtetővel, illetve annak helyszíni képviselőjével (építési műszaki ellenőr) továbbá az esetleges alvállalkozók felelős műszaki vezetőivel való együttműködés
  • Az átadás- átvételi eljárásban, illetőleg a használatbavételi engedélyezési eljárásban való közreműködés
  • Tervezői egyeztetéseken való részvétel, tervezőkkel való szoros együttműködés
  • Műszaki adminisztráció, e-építési napló naprakész vezetése
  • Elkészíti a felelős műszaki vezetői nyilatkozatot
  • Rendszeres jelentések készítése az elvégzett feladatokról
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal, partnerekkel, tervezőkkel, beruházókkal
  • Az építési munkák befejeztével az építési területről való levonulás végrehajtása és a munkaterület átadása az építtetőnek

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (elsősorban építő-, építész- vagy földmérő mérnöki diploma) végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség és több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Építőipari kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office (Excel is) stabil felhasználói készsége
  • Angol nyelvtudás előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • A felmerülő feladatok, problémák, hibák hatékony kezelésének készsége
  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Kiváló szervező- és kezdeményezőkészség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, stabil vállalati környezet
  • Fejlesztés-orientált kultúra
  • Együttműködő, támogató csapatszellem

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉPÍTÉSVEZETŐ, Székesfehérvár

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00301@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MŰVEZETŐ - MAGASÉPÍTÉS (Székesfehérvár)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI TAKARÍTÁS, HÁROM MŰSZAK) (Kecskemét)