Ügyfelünk a mobil életmód márkás megoldásainak globális piacvezetője. A csoport leányvállalataival együtt tervez, gyárt és forgalmaz hűtési és hűtési termékeket a járműipar számára. A csoport termékei között megtalálhatók a légkondicionálók, a hordozható hűtőszekrények, a sütők, a tűzhelyek, a vízmelegítők, a világítási rendszerek, a biztonsági megoldások stb. A vállalat termelési létesítményeket működtet Európában, Ázsiában és az Egyesült Államokban, mintegy 8000 embert foglalkoztat világszerte, nettó árbevétele több mint 2,0 milliárd USD. Termékeit mintegy 100 országban értékesítik ismert márkák alatt. Megbízásukból egy tapasztalt és eredményorientált szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

IPARI PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • A termelési folyamatok fejlesztése és optimalizálása innovatív módszerekkel és eszközökkel (Lean, KVP, Kaizen, FMEA)
  • A gyártási tevékenység rendszerszintű és holisztikus szemléletű, strukturális elemzése és megtervezése
  • Értékáram-elemzések elvégzése
  • Új szabványok meghatározása és bevezetése
  • Gyártásindítási projektek tervezése és végrehajtása az összes gyártási területen
  • A projektek szisztematikus és következetes nyomon követése és koordinálása
  • Új terméktervek bevezetése a meglévő termékvonalak vonatkozásában
  • Szoros együttműködés a gyártástervezési, karbantartási és a fejlesztési területekkel

Elvárások

  • Releváns felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat ipari gyártási projektkörnyezetben
  • A gyártásfejlesztési módszertanok alapos ismerete és érdeklődés az innovatív gyártási technológiák iránt
  • Tapasztalat a folyamattervezésben és a strukturált elemző módszerek alkalmazásában
  • Minőségbiztosítási technológiák statisztikai méréselemzési technikák ismerete
  • Folyékony szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Projekt-specifikus PC-felhasználói programok, például MS Office magabiztos kezelése
  • Fejlett problémakezelési képesség
  • Sikerorientáltság, megbízhatóság, lojalitás és felelősségérzet
  • Komplex gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Hasonló iparági tapasztalat
  • Német szóbeli és írásbeli nyelvtudás

  • Profi, vállalkozó- és eredmény-orientált, csapatközpontú vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Vonzó, dinamikus és nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Jászberény

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IPARI PROJEKTMÉRNÖK, Jászberény

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00426@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
INDUSTRIAL ENGINEER PMO EMEA Jászberény (Jászberény)
PORTFOLIO PROJECT MANAGER PMO EMEA (Budapest (East Pest))
PROJECT MANAGER BUILT-IN PMO EMEA (Budapest (East-Pest))
PROJECT MANAGER TRANSFER PMO EMEA (Budapest (East-Pest))
CSOMAGOLÁSTERVEZŐ (ELLÁTÁS TERVEZÉSE, NPI, ANGOL) (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTERVEZŐ (Customer Service/Production Planning) (Veszprém megye)
NEMZETKÖZI SENIOR PROJEKTMENEDZSER - GYÁRTÓIPAR (Kelet-Budapest) (Budapest keleti része)
ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP) (Budapest)