Partnerünk a több évtizede elhatározott stratégiai irányvonalat követve, folyamatos innovációval és termékei hozzáadaott értékének állandó növelésével mára a hazai műanyag feldolgozó ipar meghatározó gyártó vállalatává fejlődött. Piaci pozíciójának megtartása és további erősítése céljából nagy súlyt helyez a vevői követelmények részletes megismerésére és magas szintű kielégítésére. Ügyfelünk számára az autóipari vevők elvárásainak megfelelő termékek biztosítása, a minőségtervezési folyamatok és a termékbevezetés támogatása, a vevői észrevételek kezelése, továbbá a gyártási folyamatok minőségcentrikus fejlesztése céljából nagy szaktudású és elhivatott szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Műanyag feldolgozás, autóipar)

Feladatok

  • A gyártott termékek minőségének folyamatos figyelése, értékelése, a gyártási folyamatok támogatása és minőségcentrikus fejlesztése
  • Aktív részvétel új termékek bevezetésében, a termékbevezetési projektek minőségügyi támogatása (APQP, PPAP)
  • A külső/belső reklamációk kezelése, kivizsgálása, dokumentálása a vevői portálokon
  • Önálló, rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel, vevői észrevételek kezelése
  • Javító intézkedések kezdeményezése külső/belső reklamációk, vevői észrevételek kivizsgálása alapján
  • Önálló döntéshozatal a termék minőséggel kapcsolatos kérdésekben, ha indokolt, a vevő bevonásával
  • A termék ellenőrző folyamatok korszerűsítésének kezdeményezése és/vagy támogatása
  • Elemzések, jelentések, kimutatások határidőre elkészítése, ezek alapján fejlesztési akciók kezdeményezése, nyomonkövetése
  • Részvétel a külső/belső auditok előkészítésében, lebonyolításában

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség, minőségügyi, műanyagipari, járműipari vagy gépgyártástechnológiai szakirány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete (IATF 16949, VDA 6.3 stb.)
  • Minőségügyi technikák ismerete és használatukban szerzett gyakorlat (8D, FMEA, SPC, APQP/ Project Management stb.)
  • Csapatban való együttműködés képessége
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs készség, hiteles, érvelő és meggyőző kommunikáció

Előnyt jelent

  • VDA 6.3 illetve IATF 16949 auditori képesítés ill. gyakorlat
  • Fröccsöntési, szerszámkonstrukciós tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban

  • Versenyképes juttatási csomag: bér megegyezés szerint, cafeteria, mozgóbér
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Modern, tiszta munkakörnyezet, családias légkör

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Műanyag feldolgozás, autóipar), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00642@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ / QUALITY MANAGER (Fejér megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (SMT, Elektronika) (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
FMEA MÉRNÖK (Mór)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer) (Jászberény)