Megbízónk Pápa környéki, neves nemzetközi hátterű gyártó vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás)

Feladatok

  • Gyártósorok működésbeli hibáinak felderítése PLC hibakereséssel, hibajavítások
  • Gyártóeszközök fejlesztése, PLC programok módosítása, eszközök konfigurálása, integrálása a folyamatmérnökökkel együttműködve
  • Gyártási adatok exportjának megvalósítása gyártóeszközökből SQL adatbázisba
  • A megírt programok, vagy változtatások dokumentálása
  • Biztonsági mentések strukturált eltárolása
  • Gyártóeszközök IT architektúrájának kezelése
  • Programozói feladatok átvétele anyavállalattól, feltételrendszer kialakítása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens TIA Portal ismerete
  • 3-5 év programozói tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárás támogatás, sporttámogatás
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás), Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
PRÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
HEGESZTÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉNÖK (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)
TERMÉKTESZTELŐ TECHNIKUS (erősáramú, 3 műszak, alapszintű nyelvtudás) (Pápa környéke)