Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési és berendezés gyártási központ támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a csoport Fejér megyében működő gyártóvállalatához, az alábbi pozícióba:

PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel)

Feladatok

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Projektmenedzsment szemlélet

Előnyt jelent

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Robot programozási ismeretek és hegesztéstechnikai tapasztalat
  • Villamos és programozói ismeretek (Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen) (Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület) (Fejér megye)
VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK) (Kecskemét)