Partnerünk következetes fejlesztési stratégiát követve, több évtizedes fejlődés eredményeképpen mára a hazai műanyag feldolgozó ipar egyik elismert szereplője. Piaci pozíciójának megtartása és további erősítése céljából nagy súlyt helyez a vevői követelmények részletes megismerésére és magas szintű kielégítésére. Számára a vevői kapcsolattartás magas szintű megszervezése és az új termékek bevezetési projektjeinek és minőségtervezésének irányítása céljából nagy szaktudású és elhivatott szakembert keresünk az alábbi vezetői munkakörbe:

PROJECT MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (NPI, APQP)

Feladatok

  • Az NPI projektek “gazdájaként” felelős az új termékek sikeres bevezetésért, a vevőkkel való kapcsolattartásért, új termékek minőségének tervezéséért és vevőkkel való jóváhagyatásáért, a gyár kiemelt termékeinek menedzseléséért a termék teljes életpályája mentén
  • Vezeti és irányítja a projekt mérnökség 10 fős csapatát
  • Az új termékek bevezetési projektjei (NPI) előkészítési, tervezési és megvalósítási folyamatának irányítása, projekt managerek kijelölése, támogatása
  • Új vevő esetében aktív részvétel az ajánlati feltételek kialakításában, a gyárthatóság elbírálásában, a teljes NPI és APQP folyamat koordinálása, a felelős mérnökségi munkatársak támogatása
  • Aktív együttműködés az értékesítéssel, gyárthatóság egyeztetése a termeléssel
  • Költségkalkulációk értékelése, aktív részvétel az ajánlatkészítésben
  • Egyeztetés a szerszámkonstrukcióval, aktív részvétel a szerszám konstrukció irányvonalainak meghatározásában, szerszám gyártó kiválasztásában
  • Első bemintázások kezdeményezése a Minőségbiztosítási osztályon;
  • Folyamatos kommunikáció az összes érintett társszervvel, a vállalati társszervek és a vezetés rendszeres tájékoztatása a projektek megvalósítási állapotáról
  • Szükség szerint erőforrás átcsoportosítás kezdeményezése, a project portfolio prioritási sorrendjének felülvizsgálata, ezzel összefüggésben intézkedések kezdeményezése
  • Önállóan, felelősen hoz döntéseket a projekt feladatok, időrend, határidők meghatározása, szükség szerinti módosítása vonatkozásában
  • A vevői követelmények és jóváhagyott termék specifikáció alapján figyeli a felmerülő minőségi, műszaki eltéréseket és intézkedéseket, javító, módosító intézkedéseket kezdeményez
  • A gyár kiemelt termékeinek követése, a Termék mérnökök irányítása, támogatása

Elvárások

  • Mérnöki diploma (előny gépészmérnök, műanyag technológiai szakmérnök)
  • Angol és német nyelvtudás
  • Műanyagipari NPI (mérnöki/vezetői) tapasztalat, fröccsöntési és szerszám projektekkel kapcsolatos tapasztalat, ismeretek
  • Multinacionális gyártóválallatnál szerzett szakmai és vezetési tapasztalat
  • IATF 16949 szabvány ismerete, Tier beszállítóként szerzett tapasztalat (APQP)
  • Folyamat- és rendszerszemlélet és az ehhez a készséghez tartozó igazolható eredmény
  • Vevőorientált beállítottság
  • Jó teljesítmény vezetői és csapatjátékos szerepkörben egyaránt

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes vezetői juttatási csomag
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJECT MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (NPI, APQP), Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00459@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
SENIOR INDUSTRIAL ENGINEER - Gyártósorok fejlesztése és telepítése (Jászberény) (Jászberény)
CNC MÉRNÖK - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ (Budapest)
ÜZLETI FOLYAMAT SZERVEZŐ – EMEA RÉGIÓ (BPR, SAP) (Budapest)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
MÉRÉSTECHNIKUS (MÉRŐPROGRAMOK, KALIBRÁLÁS, ANGOL) (Veszprém megye)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)