Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket, célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása.  Számára a felépítési és felfutási szakaszban lévő Fejlesztő részleghez keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (Design mérnök)

Feladatok

  • Komponensek, alkatrészek tervezése/fejlesztése vevői követelmények alapján
  • Az alkatrészekkel és komponensekkel szemben támasztott követelmények és specifikációk elemzése az elérendő teljesítmény kritériumok meghatározása céljából
  • A funkcionális és kritikus jellemzők azonosítása és definiálása
  • Innovatív fejlesztési javaslatok és megoldások kidolgozása a specifikáció követelményeinek megfelelően
  • Tervezéshez kapcsolódó dokumentációk, alkatrészek gyártásához szükséges rajzok elkészítése, a dokumentációk jóváhagyatása és bevezetése
  • Részvétel DFMEA készítésében
  • Kapcsolattartás különböző területekkel a fejlesztés folyamán, vevőkkel, beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések lefolytatása a prototípus részleggel és a beszállítókkal, a prototípus megbeszélések során műszaki tanácsadás nyújtása
  • A projekt tervezés és aktualizálás támogatása
  • Termékek konstrukciós módosításának lebonyolítása, dokumentáció bevezetése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség MSc vagy BSc, géptervező, gépészeti fejlesztő, CAD-CAM, járműipari, közlekedésgépészeti és kapcsolódó szakirányok
  • Angol nyelvtudás
  • CATIA V5 tervezőrendszer ismerete
  • Terméktervezésben való jártasság
  • Autóiparban szerzett tervezési tapasztalat előny
  • Mérnöki számítások alkalmazásában való jártasság
  • Innovatív szemlélet és kreativitás
  • Önállóság, célorientáltság, precizitás

  • Szakmai ambíciókat, kreatív kezdeményezéseket támogató innovatív szellemű vállalati kultúra
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, 13. havi juttatás)
  • Korszerű gyár, tiszta környezet, modern munkaeszközök
  • Teljesítményt elismerő perspektíva felfutó nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (Design mérnök), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00604@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
EQUIPMENT INSTALLATION PROJECT ENGINEER (Product and System Engineering) (Veszprém)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
GYÁRTÓSOR PROJEKTMÉRNÖK (Product Engineering, Equipment Installation, Machine Testing) (Veszprém környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
KAIZEN FELELŐS TECHNIKUS (Élelmiszeripar, folyamatfejlesztés, 1 műszak) (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Veszprém megye)