Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTLABOR MÉRNÖK

Feladatok

  • Design és Process validációk valamint Requalifikációs tesztek végrehajtása
  • Tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Részvétel a tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, installálásában
  • Termék áttelepítések támogatása
  • Projektekben való részvétel
  • Vevői reklamációk kezelése, analízisek végrehajtása
  • Részvétel tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Laborkörnyezetben, tesztberendezések működtetésében, tesztspecifikációk összeállításában szerzett több év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóiparban / autóelektronikában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABOR MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00465@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)

Összes állásajánlat megtekintése