Megbízónk Pápa környéki, neves nemzetközi hátterű gyártó vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártásközi minőségbiztosítás, angol vagy német nyelvtudás)

Feladatok

  • Napi szintű selejtelemzés, a termékekkel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása
  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése
  • Fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása a releváns területen
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szoros kapcsolat és együttműködés a társosztályokkal
  • Heti és havi jelentések készítése és kiértékelése
  • Belső folyamatauditok végrehajtása
  • Szériagyártás teljes minőségügyi támogatása
  • Vevői és tanúsítói auditok előkészítése és minőségügyi képviselete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves, minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari gyakorlat
  • IATF16949 szabványkövetelmény ismerete, előny a VDA 6.3
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, év végi bónusz, kiemelkedő bejárás támogatása, sporttámogatás
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártásközi minőségbiztosítás, angol vagy német nyelvtudás), Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS (Fejér megye, Mór környéke)
QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ (Budapest XI. kerület)