Nemzetközi hátterű ELEKTRONIKAI gyártó vállalat magyarországi BUSINESS SUPPORT KÖZPONTJÁBA keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • A vevőtámogató minőségügyi mérnök (6-8 fő) csapat irányítása
  • Területén a minőségügyi szabvány előírásoknak és vevői követelményeknek történő megfelelés biztosítása
  • Az új és meglévő termékek vevői követelmények szerinti mérnöki/minőségügyi támogatása, a termékdokumentációs folyamatok koordinálása
  • Együttműködés a vállalat belső és külső partnereivel (Account Team, Sales Quality, Marketing, Product/Manufacturing Quality Engineering, stb.) az EMEA és APAC régiókban
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel, termékminősítés, műszaki támogatás nyújtása
  • PPAP dokumentációs folyamatok koordinálása az iparági szabványoknak megfelelően
  • Új és meglévő termékeknél a termékminták megrendelése, vevői igény szerinti terméktesztek, mérések kiértékelése, eredmények összegzése, kommunikálása a vevők felé
  • A termék műszaki változtatásainak lekövetése, PCN jóváhagyatási folyamat támogatása
  • Dokumentációfelügyelet, procedúrák, specifikációk, vevői kérdőívek, tréninganyagok kezelése, frissítése
  • Az irányítása alá tartozó mérnökök szakmai fejlődésének biztosítása
  • Folyamatfejlesztő projektek támogatása
  • Riportok, prezentációk készítése a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év elektronikai gyártó környezetben szerzett mérnöki/csoportvezetői tapasztalat
  • Ideálisan félvezetők fejlesztésében/gyártásában szerzett gyakorlat (mérési, tesztelési, elemzési folyamatok ismerete)
  • Minőségügyi sztenderdek, technikák ismerete (ISO 9001, IATF, PPAP, stb.)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Haladó szintű IT ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kiváló elemző készség
  • Jó koordináló képesség
  • Kreatív, asszertív kommunikációs készség
  • Határozott fellépés,People management

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Német vevőkört kiszolgáló autóipari gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, bejárás támogatása)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, betanulást támogató, barátias légkör

A munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ, Budapest XI. kerület

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00757@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS (Fejér megye, Mór környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártásközi minőségbiztosítás, angol vagy német nyelvtudás) (Pápa környéke)