Neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK

Feladatok

  • Új projektekben való közreműködés
  • Beszállítóikkal és vevőikkel történő kommunikáció
  • Gyártóeszközökkel kapcsolatos követelménylisták, specifikációk összeállítása
  • Új gyártóberendezések tervezésében, kivitelezésében, dokumentációban való részvétel
  • Új termékek és gyártósorok felfutásának támogatása
  • Gépátvétel után berendezések üzembe helyezése és a termelés részére történő átadása
  • Aktív kapcsolattartás más gyárak hasonló folyamatokért felelős munkatársaival
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló javaslattétel
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • Költségtervek, időtervek összeállítása
  • Változásmenedzsmentben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • MS Teams, Outlook, Excel, Powerpoint haladó szintű ismerete
  • Kivételes csapatmunka, időmenedzsment

Előnyt jelent

  • Gyártóeszközök tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • IATF 16949 követelmények ismerete
  • PPAP/APQP folyamatok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)